Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa, Bemowo, ul. Obrońców Tobruku

Mieszkanie - wynajem 6 000 PLN 52,63PLN/m 2
114 m2  Pokoje: 4 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 114 m2 na Osiedlu Leśnym, ul. Obrońców Tobruku, Bemowo.
Mieszkanie mieści się w kameralnym budynku na pierwszym piętrze.
Mieszkanie składa się: w pełni wyposażona kuchnia połączona z salonem (33 m2), trzy sypialnie (12 m2, 14 m2, 21 m2), oddzielna łazienka i WC. Duży balkon (30 m2) z widokiem na piękny park – Forty Bema. Kierunek -wschód.
Podziemne miejsce parkingowe na 1 samochód.
Mieszkanie jest wyposażone jest częściowo w meble oraz pralkę, zmywarkę, lodówkę/zamrażarkę, kuchenkę, piekarnik.
Na osiedlu, na którym mieści się mieszkanie są małe sklepiki i punkty usługowe (spożywcze, fryzjer, apteka, pralnia chemiczna, przedszkole i żłobek). Przy osiedlu znajduje się duży park – Forty Bema - z kilkoma placami zabaw dla dzieci, parkiem linowym, ścieżką spacerową i kanałem. Na osiedlu również znajduje się wewnętrzny park z alejkami spacerowymi, górką do zjeżdżania na sankach, boiskami do gry w siatkówkę, małą plażą dla dzieci i instalacją do streetworkout’u. Bardzo mili sąsiedzi. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, aktywnych sportowo.
Mieszkanie dostępne jest od 10 stycznia 2019 r. Czynsz wynosi 6 000 zł, w tym 1000 zł koszty administracyjne. Dodatkowo płatne (prąd według zużycia, prąd, internet). Kaucja 6000 zł.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).