Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Białobrzeska

Warszawa, Ochota, ul. Białobrzeska

Mieszkanie - wynajem 4 500 PLN 40,54PLN/m 2
111 m2  Pokoje: 4 1956 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi, 1 łazienki, WC, garderoby, hallu, kuchni z oknem i wielkiego salonu 33 m2 do wspólnego użytkowania.

Mieszkanie jest bardzo ładnie urządzone, jasne i przestronne, do zamieszkania dla max. 6 osób . Ciche, z pięknym widokiem.

Świetny punkt komunikacyjny - 2 minuty do przystanku tramwajowego (mnóstwo połączeń- tramwaje jeżdżą bezkolizyjnie ), dojazd do centrum komunikacją ok. 10–15 minut , rowerem to tylko 13 minut.

Pod blokiem pełna infrastruktura handlowo- usługowa: bazarki, sklepy, kawiarnie, banki, basen, park Szczęśliwicki w zasięgu spaceru

Cena najmu: 4500 zł + media ok.500 zł ( woda, wywóz śmieci , ogrzewanie , prąd)

Mieszkanie przeznaczone może być dla studentów lub młodych pracujących osób, a także dla rodziny- wokół mnóstwo przedszkoli, 3 szkoły podstawowe, 2 licea - pieszo, uczelnie doskonały dojazd lub pieszo - obok ścieżki rowerowe.

Może być też wynajęte na cele biurowe

wolne od zaraz

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).