Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie - wynajem 4 500 PLN 42,86PLN/m 2
105 m2  Pokoje: 5 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie 5 pokojowe plus kuchnia położone obok stacji metra Natolin na Warszawskim Ursynowie.
W mieszkaniu znajduje się 5 niezależnych pokoi zamykanych na klucz plus kuchnia z małym aneksem. razem 10 pomieszczeń. W mieszkaniu są dwie oddzielne łazienki, prysznic z deszczownicą, dwie umywalki oraz dwa sedesy. W jednej łazience znajduje się pralka. W kuchni znajduje się płyta indukcyjna, duża lodówka, mikrofalówka, piekarnik, okap oraz zmywarka,

W każdym pokoju znajduje się szafa, biurko, lampka, krzesło, łóżko.

Cena 4500 + media

Oferta może być również dla studentów

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).