Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Oboźna

Warszawa, Śródmieście, ul. Oboźna

Mieszkanie - sprzedaż 1 490 000 PLN 20 410,96PLN/m 2
73 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal położony w znakomitej lokalizacji blisko Centrum, nadwiślańskiej skarpy , blisko do Starówki. Mieszkanie w w apartamentowcu przy Trakcie Królewskim u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat. W budynku jest całodobowa ochrona. Składa się z salonu, oddzielnej otwartej kuchni, sypialni, garderoby, łazienki, osobnej toalety dla gości i loggi. Do lokalu przynależy miejsce garażowe/ + 80 tys./ Jest w pełni wyposażone i umeblowane o wysokim standardzie. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt AGD .

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).