Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, METRO WILANOWSKA

Warszawa, Mokotów, METRO WILANOWSKA

Mieszkanie - sprzedaż 720 000 PLN 11 803,28PLN/m 2
61 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal położony w znakomitej lokalizacji, przy metrze Wilanowska, składa sie z 2 pokoi i oddzielnej kuchni, łazienki, dużego balkonu-logga / ok 7 m2 /, Mieszkanie z super widokiem na zielony Mokotów ,Do dyspozycji tylko dla mieszkańców basen z siłownią .

IDEALNA INWESTYCJA
Lokalizacja oferty

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).