Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, ul. Edmunda Jana Osmańczyka

Warszawa, Bemowo, ul. Edmunda Jana Osmańczyka

Mieszkanie - sprzedaż 554 000 PLN 9 405,77PLN/m 2
58.9 m2  Pokoje: 2 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji na Bemowie, na nowym zamkniętym osiedlu , znakomity dojazd do Centrum , jak i poza granicę Warszawy S8, Mieszkanie składa się z salonu z bardzo dużym balkonem , kuchni widnej częściowo otwartej na salon, kuchnia jest wyposażona w szafki , sprzęt AGD, okna wychodza na płd-zachód, Mieszkanie umeblowane, dużo jest szaf zarówno na przedpokoju jak i w sypialni, Dodatkowo do mieszkania przynależy bardzo duże miejsce garażowe na poziomie -1, wraz z komórką lokatorską. / płatne + 40 tys./

Pełna własność. można mieszkanie kupić w kredycie

Nieruchomość nie obciążona, gotowa do sprzedaży

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).