Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie - sprzedaż 560 000 PLN 9 824,56PLN/m 2
57 m2  Pokoje: 3 1952 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania mieszkanie na Os. Młosych, 3-pokojowe mieszkania po generalnym remoncie.
Wyposażone jest w meble robione "na wymiar" tj zabudowę kuchenną, 3 szafy ubraniowe, szafę na buty i mopy, szafę gospodarczą, zabudowę rtv, regał na książki, zabudowę łazienkową. W kuchni jest sprzęt agd do zabudowy firmy Whirlpool i Ariston. W łazience jest armatura firmy Grohe. Stary dębowy parkiet został wycyklinowany i polakierowany a na balkownie zostały ułożone drewniane podesty.
Mieszkanie jest bardzo ciche.
Okna północno-wschodnie z kuchni i pokoju dziennego wychodzą na małą, lokalną uliczkę i ogródki działkowe. Okna południowo-zachodnie z 2 sypialni i balkon wychodzą na podwórko pełne zieleni.
Klatka schodowa jest po remoncie. Piwnica ma ok 3 m2. Drugie piętro bez windy. Balkon ok 2 m2 od strony sypialni.
Czynsz wynosi ok 700 zł i składa się na: eksploatację, konserwacje, fundusz remontowy, centralne ogrzewanie, zimną i ciepłą wodę, energię elektryczną, podatek od nieruchomości, wywóz śmieci.
W budynku obok jest mały osiedlowy sklepik a 100 m dalej Biedronka.

Do przystanku autobusowego jest 5 min piechotą a do tramwajowego 13 min.

5 min od domu jest park Polińskiego.

Jest księga wieczysta więc jest możliwość kredytowania mieszkania.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).