Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, okolica Ostrobramskiej

Warszawa, Praga-Południe, okolica Ostrobramskiej

Mieszkanie - sprzedaż 630 000 PLN 11 666,67PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 2 2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie świetnie zlokalizowane, blisko do Centrum, Jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu niedaleko ul. Ostrobramskiej.

Mieszkanie składa się z:

- przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon,
- dwóch sypialni,
- łazienki z wanną i wc,
- przedpokoju.

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane (do ustalenia), w apartamentowcu z 2013 roku. Budynek na osiedlu zamkniętym z ładnie zagospodarowanym dziedzińcem, placem zabaw, miejscami dla rowerów.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4 m2 (w cenie) oraz miejsce garażowe, dodatkowo płatne 35 000 zł (nie ma obowiązku zakupu).

Czynsz razem z miejscem postojowym oraz zaliczkami na media przy 4 osobach wynosi 600 zl.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Lokalizacja oferty

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).