Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie - sprzedaż 385 000 PLN 7 403,85PLN/m 2
52 m2  Pokoje: 3 1978 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien od zachodu (kuchnia, salon) i północy (pokój 1, pokój 2) – słoneczne. Znajduje się na czwartym piętrze z ładnym widokiem z okien – na otwartą przestrzeń. Pokoje oraz kuchnia (z oknem) mają odrębne drzwi. Budynek jest 11 piętrowy, zadbany, elewacja wraz z ociepleniem została odnowiona, wszystkie instalacje poza elektryczną zostały wymienione. Do dyspozycji mieszkańców są dwie nowe windy. Korytarz/Przedpokój – ok. 8 m2, dwie szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi Łazienka – ok 3,5 m2, kabina prysznicowa, podwieszany WC Pokój dzienny – salon z jadalnią (ok. 16 m2) z wyjściem ma balkon (ok. 4 m2), okna plastikowe z parapetem z konglomeratu – okna na zachód Kuchnia – ok. 5,5 m2, z oknem na zachód i wyjściem bezpośrednio do przedpokoju, możliwe jest jej połączenie z salonem, okno plastikowe z parapetem z konglomeratu Pokój 1 – ok. 10 m2, z oknem na północ i widokiem na Park, okno plastikowe z parapetem z konglomeratu Pokój 2 – ok 9 m2, z oknem na północ i widokiem na Park, okno plastikowe z parapetem z konglomeratu Balkon – ok. 4 m2, podłoga gres pokryty wysokiej jakości sztuczną trawą Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie idealne do własnej aranżacji, doskonałe dla kilkuosobowej rodziny, ale także będzie to świetna inwestycja pod wynajem. Grunty pod budynkiem są w trakcie regulacji – obecnie zakup jest możliwy tylko za gotówkę lub na kredyt zabezpieczony inną nieruchomością – termin zakończenia postępowania jest przewidziany na roku 2019

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).