Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Siedlecka

Warszawa, Praga-Północ, ul. Siedlecka

Mieszkanie - sprzedaż 380 000 PLN 7 755,10PLN/m 2
49 m2  Pokoje: 3 1978 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym, Mieszkanie w okolicy Dworca Wschodniego (5 min,),do Centrum 15 min.Ciche,czyste z pełnym wyposażęniem (meble i sprzęt AGD).Czynsz 404 zł.Doskonały punkt komunikacyjny : autobusy,tramwaje (przystanek 7 i 13 pod domem)W okolicy Galerie Handlowe,sklepy,bazarek. Loggia,piwnica

Zakup za własne środki, Grunty w trakcie regulacji

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).