Szczegóły oferty

Warszawa, Targówek

Warszawa, Targówek

Mieszkanie - sprzedaż 327 000 PLN 7 975,61PLN/m 2
41 m2  Pokoje: 2 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal składa się z:
- dwóch pokoi (18m2 + 9 m2)
- oddzielnej, widnej kuchni (ok. 7m2)
- łazienki z WC (4 m2)
- przedpokoju (3 m2)
do mieszkania przynależy również duża przestronna piwnica (ok. 3 m2)

Mieszkanie zamieszkiwane od początku tylko przez naszą rodzinę. Dotąd w pełni spełniało nasze oczekiwania. Teraz „zrobiło się” za małe ;)

Zaletą jest wschodnia ekspozycja okien („od podwórka”) dzięki czemu unika się zgiełku ulicznego. Jest cicho, przytulnie i zielono, gdyż uroku dodają licznie rosnące drzewa i krzewy.

Remontowane i odnawiane na bieżąco.
Obecnie można odświeżyć (na przykład malując ściany) wg swego uznania ...
Generalny remont kuchni oraz łazienki zaledwie kilka lat temu. Wszystkie AGD (kuchnia gazowo-elektryczna, lodówka, zmywarka, pralka) w pełnie sprawne pozostają w cenie.
Pozostałe meble widoczne na zdjęciach – do uzgodnienia

W każdym z pokoi na podłodze panele; w kuchni, przedpokoju i łazience terakota.
Okna plastikowe, rolety dobrej jakości w każdym oknie. W mniejszym pokoju dodatkowo moskitiera.

Solidne drzwi antywłamaniowe z atestem.
Na piętrze wygrodzony korytarz z dodatkową kratą zamykaną na klucz (dla 5 mieszkań)
Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10-cio piętrowym budynku.
2 szybkie, nowoczesne windy (w tym jedna towarowa)

Niewysoki czynsz – 470 zł

Blok na bieżąco konserwowany i odnawiany. Kilka lat temu wymieniono piony wodnokanalizacyjne, założono podzielniki ciepła i wodomierze, przeniesiono liczniki prądu i gazu na zewnątrz. Atutem są ładne i czyste klatki schodowe oraz monitoring na korytarzach oraz windach.

Dodatkowo, jest możliwość skorzystania za symboliczną kwotę z osiedlowego, monitorowanego parkingu. Autko można zobaczyć z okien mieszkania.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).