Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Racławicka

Warszawa, Ochota, ul. Racławicka

Mieszkanie - sprzedaż 385 000 PLN 9 322,03PLN/m 2
41.3 m2  Pokoje: 2 1972 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym , składa się z dwóch pokoi ,oddzielnej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, mały balkon oraz piwnica .
Na podłogach
mały pokój deska barlinecka
salon panele
przedpokój terakota
kuchnia terakota + glazura
łazienka terakota + glazura
Budynek posiada monitoring i domofony.
W bliskiej odległości znajdują się liczne
sklepy, punkty usługowe i restauracje.Budynek po wymianie wszystkich pionów i instalacji elektrycznej, elewacja po remoncie. dwie windy. W pobliżu Warszawski Uniwersytet Medyczny,Park Szczęśliwicki, Pola Mokotowskie szybki dojazd do Centrum , Lotniska Chopina. Osiedle czyste i zadbane, dużo punków handlowych i usługowych.

Można kupić w kredycie jest KW

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).