Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany

Warszawa, Bielany

Mieszkanie - sprzedaż 436 000 PLN 11 473,68PLN/m 2
38 m2  Pokoje: 2 1955 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 38m2; 2 piętro w trzypiętrowej kamienicy.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym – 24m2.

Sypialnia z zabudową – 8 m2.

Łazienka z wanną, umywalką i wc.

Przedpokój z zabudową.

Piwnica 4m2

Lokal po remoncie, wymienione okna i całkowita wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, co, i gazowej.

Budynek wybudowany w 1955 roku z cegły. Na terenie osiedla znajduje się ogólnodostępny parking. Czynsz administracyjny wynosi około 400 zł. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą (grunty uregulowane).

Przyjazna okolica Alei Zjednoczenia zapewnia wszelkie udogodnienia. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, licea, AWF, UKSW, place zabaw, Urząd Dzielnicy Bielany, Urząd Skarbowy, przychodnia państwowa i prywatna, kościół, poczta, sklepy spożywcze, warzywniaki, piekarnie, apteki, drogerie, księgarnie. Jednocześnie jest to bardzo spokojna okolica pełna klimatycznych kawiarenek z przepięknymi tarasami oraz lokalnych restauracji.

Nieruchomość jest bardzo dobrze położona pod względem komunikacyjnym. W bliskiej odległości znajduje się kilka przystanków autobusowych oraz linia metra. W odległości 350 m znajdują się dwie stacje roweru Veturilo. Jednocześnie podróżowanie autem nie stanowi problemu. Nowo wybudowany most Północny a także wyremontowany most Grota, umożliwiają sprawne przemieszczanie się na drugą stronę Wisły.

Lokalizacja nieruchomości pozwala także na aktywne spędzanie czasu na łonie natury. W pobliżu znajdują się przepiękne bielańskie parki, lasek Lindleya, Las Bielański z całym bogactwem jego piękna i infrastruktury. Liczne ścieżki rowerowe i biegowe umożliwiają aktywny wypoczynek. Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do Kampinoskiego Parku Narodowego komunikacją miejską, autem lub rowerem.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).