Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Mordechaja Anielewicza

Warszawa, Wola, ul. Mordechaja Anielewicza

Mieszkanie - sprzedaż 328 000 PLN 8 991,23PLN/m 2
36.48 m2  Pokoje: 2 1969 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w znakomitym miejscu, w Centrum Warszawy, składa się z 2 pokoi, kuchni widnej, korytarza, łazienki, z dużego pokoju przechodzimy do małego pokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica i schowek na piętrze,

Okna z pomieszczeń wychodzą na płd-zachód.

Mieszkanie jest do remontu.

Cena do negocjacji

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).