Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście

Lokal - wynajem 3 200 PLN 55,17PLN/m 2
58 m2  Pokoje: 2 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal położony w znakomitej lokalizacji w samym Centrum Warszawy, do wynajęcia biuro dedykowane dla 5-6 pracowników znajdujący się niedaleko metra Świętokrzyska.

Lokal składa się z 2 pokoi, pomieszczenia socjalnego, korytarza oraz łazienki.

Opis pomieszczeń:

• Pomieszczenie pierwsze, w którym znajduje się 5 biurek wraz fotelami (jest możliwość dostawienia jeszcze biurka lub całkowitego przestawienia według potrzeb) regał, półki, lampki, szafki

• Pomieszczenie drugie, które może być wykorzystane jako gabinet, sekretariat, sala konferencyjna albo dodatkowa przestrzeń dla stanowisk do pracy

• Pomieszczenie socjalne w pełni umeblowane wraz ze stolikiem i kanapą, brak sprzętu AGD

• Łazienka wraz z toaletą i osobną umywalką

• Korytarz, w którym jest duża szafa i regał

Biuro zostało wyremontowane oraz świeżo odmalowane, gotowe do użytkowania od zaraz. Istnieje możliwość umieszczenia informacji o firmie przy drzwiach i loga wewnątrz biura na korytarzu wewnętrznym.

Lokal jest wyposażony w system alarmowy wraz z monitoringiem oraz system wejść i wyjść – czytnik kart. Posiada również pasmo szybkiego internetu od dostawców Orange, Vectra lub UPC. Czynsz w cenie najmu, dodatkowo płatne zużycie mediów według liczników.

Jest możliwość urządzenia biura według własnej aranżacji.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).