Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Wiślicka

Warszawa, Ochota, ul. Wiślicka

Mieszkanie - wynajem 2 600 PLN 53PLN/m 2
49 m2  Pokoje: 2 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Świeżo wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe (każdy pokój ma po 18m) z oddzielną kuchnią i z balkonem. Mieszkanie mieści przy samym parku niedaleko jest park Szczęśliwicki oraz Pola Mokotowskie. W pobliżu znajduje się Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szpital Banacha. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą dzielnicą Warszawy - blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.
Łazienka wyposażona w kabinę prysznicowa oraz pralkę.
Kuchnia widna wyposażona w kuchnie gazową oraz zmywarkę.
Koszt wynajmu 2 600 plus opłaty wg wskazań licznika
(Kaucja w wysokości 2 500zł).

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).