Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota

Warszawa, Ochota

Mieszkanie - sprzedaż 528 000 PLN 10 153PLN/m 2
52 m2  Pokoje: 2 1932 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Bardzo klimatyczne mieszkanie. Mieści się na poddaszu kamienicy z 1932 roku. Są skosy. Powierzchnia 52 m2 po podłodze, a w księdze powierzchnia użytkowa 42,6m2. Pełna własność.
Jeden duży pokój (open space) plus łazienka. Okna wychodzą na trzy strony świata: północ, południe i zachód. Poddasze to 3 piętro.
Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie miejskie. Kamienica jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Wszelkie piony i media są wymienione. Klimatyzacja wolnostojąca. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i w pełni wyposażone,nowoczesny zestaw kuchenny. W tym pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa. Podłoga z desek dębowych na legarach. Ogrzewanie podłogowe w łazience. Świetna lokalizacja. Autobus 1 minuta pieszo. Tramwaj 7 minut pieszo. Metro 20 minut. Dworzec Zachodni 10 minut. Do centrum autobusem 10 minut, na piechotę 30 minut. Hala Kopińska 5 minut.

Do kupna od zaraz. Wolne.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).