Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

Mieszkanie - wynajem 1 900 PLN 51,35PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 1 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament położony w kapitalnym punkcie , znakomity dojazd do Centrum / 10 min/ , z widokiem na Teatr Och, Lokal po generalnym remoncie, czysty , Składa się z saloniku połączonego z aneksem kuchennym, miejsce-aneks do spania jest oddzielone ścianką, z łazienki, korytarza, w którym jest duża szafa. Kuchnia jest wyposażona w meble , sprzęt AGD. Samochód można parkować na podwórku.

Do ceny dochodzą opłaty za prąd, gaz, wodę wg zużycia.

Wolne od 31.10 , można już oglądać

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).