Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Olszowa

Warszawa, Praga-Północ, ul. Olszowa

Mieszkanie - sprzedaż 418 000 PLN 11 297,30PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 2 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Po remoncie, mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu. Blisko - 5 minut do Parku Praskiego. Zoo. Szpital Praski. Stare miasto. Centrum Wileńska. Pałac Ślubów obok bloku. Mieszkanie z loggia. Piwnica. Przystanek. Park Praski tramwajowy i autobusowy 5-7minut.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).