Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Dobra

Warszawa, Śródmieście, ul. Dobra

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 86PLN/m 2
46 m2  Pokoje: 2 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z windą, garażem podziemnym (do mieszkania przynależy miejsce parkingowe) i ochroną, ma zadbane zielone patio. Mieszkanie jest na 3 piętrze, ciche i jasne (południowy-zachód).

Mieszkanie w pełni wyposażone jeśli chodzi o sprzęty, przyrządy kuchenne oraz wyposażenie sypialni (kołdra i pościel). Cena zawiera czynsz administracyjny i zaliczki na wodę. Dodatkowo płatny prąd i Internet.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).