Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża

Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża

Mieszkanie - wynajem 3 650 PLN 68,87PLN/m 2
53 m2  Pokoje: 2 1954 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupokojowe mieszkanie na 1.piętrze w samym centrum miasta, przy ulicy Hożej. Kamienica z windą po remoncie. Mieszkanie bardzo zadbane oraz czyste, w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Możliwość zmiany aranżacji/usunięcia umeblowania.
Mieszkanie składa się z holu z zabudowaną szafą wnękową, kuchni 8,25m2, sypialni 13,25m2 z łóżkiem 160cm, łazienki 3.5m2 oraz salonu ok. 21m2 z szafą wnękową. Ekspozycja okien na północ. Na podłodze znajduje się piękny, dębowy parkiet. Kuchnia jest w pełni umeblowana: lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa oraz kuchenka mikrofalowa. W salonie znajduje się telewizor. Wysokość pomieszczeń 3,15m.

W cenie najmu znajduje się czynsz administracyjny. Media płatne oddzielnie wg. zużycia. Internet+kablówka dostępne są w kamienicy.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).