Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, okolica Olbrachta

Warszawa, Wola, okolica Olbrachta

Mieszkanie - sprzedaż 440 000 PLN 8 148,15PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 3 1983 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, Mieszkanie jest świeżo po gruntownym remoncie.

Mieszkanie jest ciche, ma dobry rozkład. Największy pokój posiada balkon z widokiem na zieleń. W całym mieszkaniu został położony naturalny dębowy parkiet.

Mieszkanie posiada oddzielną łazienkę i toaletę. Oba pomieszczenia wyłożone są w całości szarymi płytkami. W mieszkaniu zostało zaprojektowane dużo szaf i ukrytych schowków.

Posiada wszystkie niezbędne sprzęty AGD (lodówka, zamrażalka, pralka, zmywarka, okap), TV, meble.

PARKING

Wiele miejsc parkingowych, niedaleko bloku.

Wysokość pomieszczeń -2,60m

Przyszła stacja metra Ulrychów (2021 r.) - 550 m
Zakup za własne środki, grunty w trakcie regulacji.
Lokalizacja oferty

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).