Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ok. Bora - Komorowskiego

Warszawa, Praga-Południe, ok. Bora - Komorowskiego

Mieszkanie - sprzedaż 600 000 PLN 8 333,33PLN/m 2
72 m2  Pokoje: 3 1996 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w świetnym punkcie komunikacyjnym, blisko do Centrum , Przytulne, rozkładowe mieszkanie własnościowe z oddzielną widną kuchnią na dwie strony świata z dużym balkonem, usytuowane w bloku z cegły, roku budowy 1996 do mieszkania przynależy piwnica.

okna na płd-zach, płn-wsch

Doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno z centrum jak i innymi częściami
Lokalizacja oferty

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).