Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Sarmacka

Warszawa, Wilanów, ul. Sarmacka

Mieszkanie - sprzedaż 1 150 000 PLN 11 616,16PLN/m 2
99 m2  Pokoje: 3 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Bardzo klimatyczne mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu.

Lokal składa się z salonu(30 m2), sypialni głównej z własną łazienką , oraz bio kominkiem (28 m2) , sypialni (18 m2), kuchni połączonej z jadalnią (16 m2), ogólnodostępnej łazienki (6 m2), garderoby i przedpokoju. Z salonu oraz kuchni jest wyjście na balkon. Mieszkanie jest dwustronne - część dzienna oraz część sypialniana. Na podłogach położono dębowy parkiet i gres. Mieszkanie bez mebli, umeblowana jedynie kuchnia, garderoba, łazienka.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca (standardowe + platforma) postojowe w garażu podziemnym, bezpośrednio przy wejściu do klatki schodowej.
OPIS BUDYNKU:
Budynek z 2008 roku wykończony został materiałami wysokiej klasy. Objęty jest monitoringiem i całodobową ochroną. Budynek wyposażony jest w windę z poziomu garażu podziemnego. Na kameralnym patio znajduje się plac zabaw, ławki i sporo zieleni.
OPIS LOKALIZACJI:
W okolicy przedszkola i szkoły w tym międzynarodowe. Bezpośrednia bliskość większych i mniejszych marketów spożywczych, aptek, kawiarni, restauracji i różnych punktów usługowych. 2 minuty spacerem do najbliższego przystanku autobusowego z bezpośrednim, częstym połączeniem z metrem Wilanowska i centrum.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).