Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście

Lokal - wynajem 3 999 PLN 64,50PLN/m 2
62 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal o powierzchni 62m2 po kapitalnym remoncie, znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy z 1904 r. znakomita lokalizacja,

Na wyposażeniu: klimatyzacja, alarm, sieć LAN z dostępem do internetu, monitoring dedykowany do lokalu, drugi w kamienicy. Okna i drzwi antywłamaniowe P4. Bezpośrednio pod lokalem znajduje się piwnica o pow. 8m2

Sekretariat, sala konferencyjna, gabinet, łazienka z prysznicem.Czynsz najmu 3999 zł + Czynsz administracyjny ok 630 zł + opłaty licznikowe.

Cena brutto

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).