Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. Prochowa

Warszawa, Praga-Południe, ul. Prochowa

Mieszkanie - wynajem 2 500 PLN 37,88PLN/m 2
66 m2  Pokoje: 3 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Wygodne , jasne ciche , odnowione i umeblowane.Niezbędne wyposażenie -pralka ,lodówka.
Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych sypialni = pokój dzienny z aneksem kuchennym , balkon. Łazienka i WC oddzielne , 4 piętro - bez windy.

Świetna lokalizacja 4 minuty do ronda Wiatraczna i galerii Wiatraczna , w bezpośredniej bliskości wszystkie niezbędne sklepy Biedronka ,poczta, apteka , bazar Wiatraczna.

Bardzo dobrze skomunikowane z centrum W-wy -15 minut tramwaj i autobus .

Płatność miesięczna 2500 PLN + liczniki /prąd ,woda ,gaz/

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).