Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Wronia

Warszawa, Wola, ul. Wronia

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 80PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 2014 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament położony w świetnej lokalizacji w Centrum Warszawy, mieszkanie 2 pokojowe 50 m2, które zlokalizowane jest w budynku w sąsiedztwie hotelu Hilton.
Apartament składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni z garderoba, łazienki oraz logge. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone wysokiej klasy sprzęt oraz klimatyzacje.
Ponadto do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska, w której zmieszczą się np. rowery !!

W cenie jest miejsce garażowe i komórka

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).