Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Lokal - wynajem 2 500 PLN 62,50PLN/m 2
40 m2  2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajmu lokal użytkowy blisko bazaru SZEMBEKA. Składa się z dwóch poziomów, zaplecza kuchennego, wc z łazienką / kabina prysznicowa/.
Na podłogach gres, ściany odświeżone, oświetlenie nowoczesne.
Lokal ma duże witryny na górze i na dole, istnieje możliwość zrobienia małego ogródka w przypadku usług lub gastronomi ORAZ UMIESZCZENIA REKLAMY.

Przeznaczenie : na małą gastronomię /bez gotowania/, usługi różnego rodzaju: handlowe, lok. usługowe oraz cele biurowe lub inne...

Dodatkowe opłaty to: prąd i kaucja 1 miesięczna.
Cena do małej negocjacji..

Agencja ma klucze od lokalu, zapraszamy do obejrzenia.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).