Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Biały Kamień

Warszawa, Mokotów, ul. Biały Kamień

Mieszkanie - wynajem 6 000 PLN 74PLN/m 2
81 m2  Pokoje: 3 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
W pełni wyposażony apartament z 2 sypialniami. Widok na zieleń, bardzo jasne wnętrze, wysoki standard wykończenia meble Bo Concept. 1 łazienka przy sypialni i 1 toaleta dla gości. W kuchni sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, okap). Ekspozycja okien wschód i zachód, salon z widokiem na patio.
Dużo zieleni, Pole Mokotowskie, restauracje, kawiarnie, sklep, przedszkole, bank, bankomat, apteka. Przystanek tramwajowy oraz autobusowy w odległości 200 m. Metro w odległości 3 przystanków. 10 minut piechotą. Łatwy około 15-minutowy dojazd do lotniska.
1 miejsce postojowe w podziemnym garażu w cenie.
Mieszkanie dla jednej ewentualnie dwóch osób.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).