Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik

Warszawa, Żoliborz, ul. Kaliny Jędrusik

Mieszkanie - wynajem 2 900 PLN 78PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 2 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie na osiedlu ARTYSTYCZNY ŻOLIBORZ, gustownie urządzone,, ciche, położone z daleka od ruchliwej ulicy. Meble w części aneksu kuchennego w zabudowie. Do dyspozycji lokatorów jest lodówka, płyta indukcyjna, zmywarka, drobny sprzęt gospodarstwa domowego. W salonie znajduje się duży narożnik, duża skórzana pufa, stolik kawowy, szafka rtv. W sypialni znajduje się duża wnękowa szafa, dwuosobowe łóżko, dwa stoliki z lampkami nocnymi. Do dyspozycji lokatorów jest również pralka, odkurzacz, deska do prasowania itp. W oknach zamontowane są plisy. W cenę mieszkania jest wliczone miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).