Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 57,14PLN/m 2
63 m2  Pokoje: 3 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie znajduje się w cichej części Żoliborza przy ulicy Ludwika Rydygiera. Składa się ono z dwóch niezależnych sypialni, łazienki z prysznicem, garderoby, kuchni z salonem oraz hallu. Znakomicie skomunikowane, jasne i przestronne, w pełni wyposażone w sprzęt RTV i AGD, z dwoma niezależnymi loggiami (jedna przynależy do sypialni druga do salonu) świetnie nadaje się dla rodziny z dziećmi.
Cenę 3600zł stanowią: czynsz, wynajem mieszkania, garaż, internet, telewizja, telefon oraz zaliczka na wodę i ogrzewanie. Dodatkowo płatne są jedynie prąd oraz ponadnormatywne zużycie wody lub ogrzewania (co przy codziennym użytkowaniu rzadko się zdarza). W okolicy do 1km: metro Dw. Gdański, przystanki autobusowe oraz tramwajowe (pl. Grunwaldzki), Galeria handlowa Arkadia, liczne przedszkola, żłobki oraz restauracje. Kaucja wynosi 3600zł. Miejsce parkingowe.
Naprawdę dobrze się tutaj mieszka! Gotowe do wprowadzenia od 1 czerwca 2019 roku

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).