Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Włodarzewska

Warszawa, Ochota, ul. Włodarzewska

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN 57PLN/m 2
56 m2  Pokoje: 2 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dopiero wykończony, nowoczesny i przytulny apartament przy Parku Szczęśliwickim, starannie umeblowany i kompleksowo wyposażony. Składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni z garderobą i łazienki. Z sypialni jest wyjście na duży balkon. W najbliższej okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa, handlowa oraz rozrywkowa. Lokalizacja tylko 5 minut jazdy samochodem od Blue City, 10 min od Centrum Warszawy, 15 minut od Lotniska Okęcie, w pobliżu dostępne są wszystkie naziemne środki komunikacji. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Do ceny dochodzi czynsz 600zł. W czynszu najmu ujęte są zaliczki na media. Dodatkowo płatne są: energia elektryczna, telewizja kablowa/Internet.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).