Szczegóły oferty

Natolin

Natolin

Dom - sprzedaż 510 000 PLN 3 517,24PLN/m 2
145 m2  2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dom położony w dobrym punkcie komunikacyjnym blisko A2, blisko Grodziska Mazowieckiego i Milanówka, do stacji kolejowej 2 km, świetny dojazd samochodem do Centrum Warszawy /ok. 40 min/, dobra infrastruktura, szkoła 1,5 km, sklepy, markety, tereny rekreacyjne, otoczenie -nowe domy jednorodzinne.

Dom zbudowany w 2013 roku i przez cały czas użytkowany.

Pomieszczenia: jadalnia połączona z salonem kominkowym i kuchnią, dwie łazienki, 3 sypialnie, kotłownia, garaż, wiatrołap. Taras na parterze, balkon na piętrze.

Mury z betonu komórkowego o grubości 36 cm, ocieplony styropianem 10 cm. Okna z firmy Veka. Budynek tani w eksploatacji, ogrzewany ekonomicznym i nowoczesnym piecem na pellet z podajnikiem, /całkowity koszt ogrzewania na cały sezon ok 1500zł/.

Grzejniki w pomieszczeniach, dodatkowo w łazienkach i w korytarzu na piętrze ogrzewanie podłogowe. Rozprowadzona instalacja do monitoringu wraz z czujkami.

Własne ujęcie wody i szambo. W ulicy woda miejska i kanalizacja / w odległości ok 30 m/.


Cena do negocjacji!!! Kupujący nie płaci prowizji!!!

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).