Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Belwederska

Warszawa, Mokotów, ul. Belwederska

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 81PLN/m 2
37 m2  Pokoje: 2 1937 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy.

Mieszkanie w 2010 roku przeszło generalny remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji. Mieszkanie składa się z pokoju (18 m2) z aneksem kuchennym, z podłogą wyłożoną oryginalnym parkietem dębowym w stanie dobrym, sypialni (8,25 m2) i łazienki (5,1 m2) z oknem. Zabudowa kuchenna wyposażona jest w niezbędne sprzęty (płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka, lodówka). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (wysokość parapetów 2,0m) odgrodzonym z wydzielonym pasem zieleni. Wysokość pomieszczeń 3m wraz z dużymi oknami sprawia wrażenie przestronności. Mieszkanie jest jednostronne z ekspozycją okien zachodnią.

Jest to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy, na styku Mokotowskich Sielec i Śródmiejskiego Ujazdowa zlokalizowana tuż przy Łazienkach Królewskich. Kameralna zabudowa okolicy to, przedwojenne kamienice i nowoczesne apartamentowce wtopione w zieleń. W bliskiej okolicy znajdują się ambasady, Pałac Belwederski i urzędy państwowe dodając prestiżu okolicy. Komfort codziennego życia podnosi bliskość centrum, jak i okoliczne sklepiki osiedlowe, restauracje, przedszkola i szkoły.

Budynek to kamienica z cegły i pochodzi z 1937r, znajduje się na terenie zamkniętym z bramą wjazdową na pilota. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Budynek jest systematycznie remontowany przez wspólnotę.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).