Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Zakrzewska

Warszawa, Mokotów, ul. Zakrzewska

Mieszkanie - wynajem 2 900 PLN 44PLN/m 2
65 m2  Pokoje: 3 1970 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia niedawno wyremontowane, widne 3 -pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, w cichej okolicy (ul. Zakrzewska). Bliskość komunikacji miejskiej - świetny dojazd do każdej części Warszawy. Piękne tereny zielone dookoła (Łazienki Królewskie - 5 minut spacerem, Park Arkadia, Park Morskie Oko, Park Sielecki). Świetna lokalizacja. Bezpiecznie. Do ceny dochodzi czynsz 780zł cena jest do negocjacji!!!

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).