Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Warszawa, Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 85PLN/m 2
42 m2  Pokoje: 2 1929 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w przedwojennej - 7 piętrowej kamienicy w centrum warszawy - tzn. w budynku historycznym z charakterem, grubymi ceglanymi ścianami, wysokimi sufitami i piękną wyremontowana fasadą. Budynek ma windę.

Lokalizacja - ulica znajduje się w centrum miejskiego życia, kilka kroków do najlepszych restauracji, barów, nocnych klubów, sklepów, centrów handlowych, teatrów i muzeów, a także wszystkich usług transportu publicznego (pociąg, metro, tramwaj, autobusy).

Dwupokojowy układ mieszkania jest przestronny, jasny i elegancki - wysokie sufity (3,5 m wysokości) i duże okna wprowadzają dużo światła i powietrza, dzięki czemu mieszkanie wydaje się większe, a stolarka jest nowa i dostosowana do historycznego stylu budynku.

Mieszkanie jest eleganckie i zostało świeżo wyremontowane i urządzone w bardzo wysokim standardzie.
- Sypialnia - dużo szaf i miejsca do przechowywania; elegancka stolarka; nowe łóżko, telewizja
- Łazienka - prysznic "walk in" ze strumieniem deszczowym; ogrzewanie podłogowe; bidetka-wąż
- Kuchnia / salon - w pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, zmywarką, lodówką i elegancką stolarką; rozkładany stół jadalny (4 do 8 osób); rozkładana kanapa; TV z soundbar Samsung, stary elegancki parkiet, mały balkon, centralne ogrzewanie miejskie.

Mieszkanie widne, pomimo lokalizacji w samym centrum bardzo ciche, wysokie 3,50 m. Dodatkowe opłaty to: prąd, woda i kaucja.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).