Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Makolągwy

Warszawa, Ursynów, ul. Makolągwy

Mieszkanie - wynajem 2 600 PLN 46PLN/m 2
56 m2  Pokoje: 2 2001 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Kameralna, czterokondygnacyjna rezydencja na warszawskim Ursynowie. Położona w pobliżu Jeziorka Imielińskiego, wśród enklawy przyrody. Iwestycja mieści 38 apartamentów. Wszystkie mają przestronne tarasy lub loggie.

OPIS MIESZKANIA:

Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, łazienką, przedpokojem i loggią 7 m2. Wyposażenie mieszkania w b. wysokim standardzie: zabudowa kuchenna (pełne AGD, blaty kamienne), szafy w zabudowie, pełne umeblowanie w bardzo wysokim standardzie (kanapa i fotel-skórzane, meble fornirowane, drewniane), TV, podłogi: parkiet, gres, miejsce parkingowe w garażu w cenie najmu. W cenie mieszkania są także już zaliczki za media oraz czynsz do wspólnoty mieszkaniowej na poziomie 800 zł/m-c. Najemca pokrywa koszty za zużycie energii oraz nadwyżkę zużycia wody i ogrzewania rozliczane raz na pół roku.

OPIS OKOLICY:

Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Ursynowa.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).