Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Mieszkanie - wynajem 7 100 PLN 77,17PLN/m 2
92 m2  Pokoje: 3 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowy apartament usytuowany na warszawskim Solcu. Budynek został oddany do użytku w 2018 roku. Na mieszkanie składają się: 2 sypialnie, 2 łazienki , przestronny salon z aneksem kuchennym, spiżarka oraz balkon.

Atuty lokalu:
-b.dobra lokalizacja
-wysoki standard wykończenia
-klimatyzacja
-całodobowa ochrona
-monitoring

Dodatkowo, do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym(z możliwością wynajęcia drugiego) oraz komórka lokatorska.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).