Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Szczęśliwicka

Warszawa, Ochota, ul. Szczęśliwicka

Mieszkanie - wynajem 4 500 PLN 44PLN/m 2
102 m2  Pokoje: 3 2004 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia mieszkanie 102m2: salon z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnie; jedna z gabinetem dwie łazienki i osobna garderoba.
W salonie kominek, w kuchni lodówka side-by-side, zmywarka.
Mieszkanie na ostatnim piętrze w budynku 5-cio piętrowym z 2004 roku. Z salonu wyjście na duży balkon - 12m2.

W odległości do 5 min piechotą: basen, szkoła, przedszkola, dom kultury, apteka, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP, park.

Możliwość dodatkowego wynajęcia 1 lub 2 miejsc parkingowych w garażu pod budynkiem.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).