Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska

Mieszkanie - wynajem 9 000 PLN 52,94PLN/m 2
170 m2  Pokoje: 5 1920 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Rozkładowe, jasne, idealne na biuro, kancelarię, lecznicę. Dwie toalety, dwie łazienki. Winda, parkiet, klimatyzacja. Nie nadaje się na hostel.
Tylko dwa mieszkania na pietrze. Długi i duży holl 20m2. Okna z trzech pokoi wychodzą na ul. Marszałkowską , z dwóch na patio. Jest szóste pomieszczenie, spełniające role służbówki , może być wykorzystane jako magazyn

Cena 9000 z czynszem administracyjnym + media

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).