Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Dzielna

Warszawa, Wola, ul. Dzielna

Mieszkanie - wynajem 3 800 PLN 64PLN/m 2
59 m2  Pokoje: 3 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Piękny apartament od zaraz. Mieszkanie umeblowane posiada dwie sypialnie przestronna łazienkę, salon z kuchnią dodatkowo balkon - około 20 m2 !! Klimatyzacja. Apartament posiada również miejsce parkingowe. Apartamentowiec znajduje się w super lokalizacji, blisko przystanki tramwajowe oraz autobusowe. 5 minut od centrum handlowego Arkadia . Do ceny dochodzi czynsz 630zł.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).