Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Korsykańska

Warszawa, Mokotów, ul. Korsykańska

Mieszkanie - sprzedaż 460 000 PLN 8 070,18PLN/m 2
57 m2  Pokoje: 3 1982 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w dobrej lokalizacji, pomieszczenia rozkładowe, ustawne, Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki i WC.

Budynek jest ocieplony, z nową windą i domofonem. Klatki schodowe są jasne i czyste. Korytarz na piętrze z trzema lokalami jest dodatkowo zamykany.

Mieszkanie zostało wyremontowane 2 lata temu. Okna wychodzą na dwie strony: wschód i zachód. Z balkonu rozciąga się piękny, rozległy widok.

W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, pętla autobusowa, kościół, drogeria Rossmann i dobrze zaopatrzony market spożywczy FRAC.

Mieszkanie można zakupić w kredycie, grunty uregulowane.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).