Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda

Warszawa, Wilanów, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda

Mieszkanie - wynajem 3 400 PLN 40,48PLN/m 2
84 m2  Pokoje: 3 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie dwustronne: północ południe, bardzo ciche. Pokój dzienny skierowany na południe z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, kuchnia otwarta; sypialnia wyposażona w pojemne szafy, pokój do zagospodarowania wg uznania Najemcy. W mieszkaniu dwie łazienki; jedna z kabiną prysznicową , druga z wanną . Przestronny przedpokój z dużą szafąubraniową, loggia
Mieszkanie wyposażone w niezbędne meble i sprzęt AGD.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu.

Dodatkowo płatne wg zużycia opłaty licznikowe; woda, ogrzewanie , prąd.

TV i Internet – do wyboru i podłączenia we własnym zakresie.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).