Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Juliana Bartoszewicza

Warszawa, Śródmieście, ul. Juliana Bartoszewicza

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 63PLN/m 2
63 m2  Pokoje: 2 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ulicy Bartoszewicza w sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia w bardzo wysokim standardzie wykończenia. Bardzo ciche, znajduje się na ostatnim piętrze kamienicy - 6. W budynku jest winda.

Mieszkanie ma 62 metry kwadratowe powierzchni, 2 pokoje. Jest kompletnie wyposażone: aneks kuchenny z kompletem AGD, pralka, 2 duże szafy wnękowe oraz inne udogodnienia, jak wanna z hydromasażem.

Podana w ogłoszeniu cena zawiera wszystkie koszty stałe, nie pokrywa kosztów licznikowych za prąd i wodę.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).