Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Biały Kamień

Warszawa, Mokotów, ul. Biały Kamień

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 81PLN/m 2
43 m2  Pokoje: 2 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie na pięknym osiedlu przy parku Pole Mokotowskie, 43 m kw. nowocześnie umeblowane, otwarta kuchnia z salonem, sypialnia, w łazience prysznic, wysokiej jakości sprzęt agd i rtv, taras, cena 3.500,00 zł miesięcznie, w tym czynsz.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).