Szczegóły oferty

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Działka - sprzedaż 300 000 PLN 92,02PLN/m 2
 / 3260 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Miejsce: koło Grodziska Mazowieckiego, lokalizacja BUDY - GRZYBEK.
Stan surowy zamknięty. Dom o powierzchni użytkowej 116 m2 plus garaż w bryle domu 17m2. Dom położony jest ta działce o powierzchni 3260m2 . Prąd z skrzynki budowlanej,wykopane studnia głębinowe na własny użytek, w granicy działki prąd, woda miejską,gaz,kanalizacja.
Fundamenty lane betonem B20 firmy Budokrusz z certyfikatem na beton. Izolacja Bysperbit plus 10 styropianu i folia izolacyjna. Ściany z pustaka Porotherm 25 Łączony zaprawa zwykła.Strop lany betonem B20 Budokrusz zbrojony drutem zbrojnym .
Dach deski plus papa. Okna firmy Schuco 7 komór 3 szybowe, Brama garażowa automatyczna firmy Wiśniowskiego .
Dom z gruntem do szybkiej sprzedaży.
1,50 KM od stacji PKP, 1,20 km do szkoły podstawowej i gimnazjum, średnią.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).