Szczegóły oferty

Warszawa, Włochy, ul. 1 Sierpnia

Warszawa, Włochy, ul. 1 Sierpnia

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 60PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 3 1975 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia od już. Mieszkanie umeblowane z balkonem. W bardzo dobrej lokalizacji - tramwaje, skm, autobusy. W cenie internet i kablówka. Dodatkowo płatne gaz i prąd 150pln miesięcznie. Kaucja 1 czynsz.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).