Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Wronia

Warszawa, Wola, ul. Wronia

Mieszkanie - wynajem 3 400 PLN 72PLN/m 2
47 m2  Pokoje: 2 2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament oferuje nowoczesne klimatyzowane wnętrze, z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym.
Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny wyposażono w lodówkę, pralkę, zmywarkę do naczyń, płytę grzewczą, oraz niezbędne wyposażenie do przygotowania posiłku. W sypialni znajdują się 2 pojedyncze łóżka, które po zsunięciu stają się dwuosobowym łóżkiem. W salonie TV.
Apartament znajduje się na 1 piętrze. W budynku jest winda.
Lokal znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Budynek z 2013 roku, o wysokim standardzie, korytarze wykończone fornirem drewnianym. W kompleksie znajduje się też wewnętrzne zielone patio.

W bliskim sąsiedztwie hotel Hilton i Warsaw Spire, restauracje, kina i teatry.

Za dodatkową opłatą (300 PLN) możliwość najęcia miejsca postojowego w garażu pod budynkiem.

W budynku dla mieszkańców dostępne są też usługi Concierge:
Nieodpłatnie: przyjmowanie korespondencji i paczek od kurierów, zamawianie taksówek, wskazówki dojazdu, wydawanie
map, polecanie atrakcji w Warszawie, dokonywanie rezerwacji w restauracjach.

Odpłatnie: serwis sprzątania apartamentów (ok. 150 pln za sprzątanie, zmianę pościeli i ręczników), sprzedaż i zamawianie śniadań, sprzedaż kart do klubu Holmes Place, zamawianie i organizowanie wycieczek, zamawianie masażu.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).