Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego

Warszawa, Śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie - wynajem 5 500 PLN 63PLN/m 2
86 m2  Pokoje: 3 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
86-metrowy, 3-pokojowy apartament usytuowany przy ul. Słomińskiego. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Posiada TV kablową oraz szybki internet. W skład apartamentu wchodzą 2 sypialnie, salon, kuchnia, 2 łazienki, duży hall oraz 15m2 loggia. Posiada również miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
W apartamentowcu jest ochrona 24 godz. na dobę, monitoring na wszystkich kondygnacjach, elegancka recepcja, korytarze, windy etc. w bardzo wysokim standardzie.
Cena wynajmu: 5 500,00 PLN/miesiąc (media, czynsz, TV kablowa oraz internet opłacane przez właściciela).
Kaucja w wysokości jednego miesięcznego wynajmu.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).