Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Okrąg

Warszawa, Śródmieście, ul. Okrąg

Mieszkanie - wynajem 2 400 PLN 88PLN/m 2
27 m2  Pokoje: 1 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie BARDZO JASNE (okna na południowy-zachód), MEGA CICHE i PIĘKNIE ZAPROJEKTOWANE (przestrzeń świetnie wykorzystana wg projektu architekta wnętrz) o powierzchni 27 mkw składa się z: przedpokoju, widnej kuchni, łazienki oraz przestronnego i zarazem bardzo słonecznego salonu.
Jest w pełni umeblowane (NOWE MEBLE KUCHENNE I POKOJOWE) i w pełni wyposażone w NOWE I SPRAWNIE DZIAŁAJĄCE SPRZĘTY RENOMOWANYCH FIRM. Posiada nową lodówko-zamrażarkę, nową ceramiczną płytę elektryczną, nowy okap kuchenny, nową pralkę, deskę do prasowania, elektryczny czajnik, żelazko,
Usytuowane jest na 3 piętrze w ładnym, bardzo zadbanym budynku Z WINDĄ, w którym w ostatnich latach przeprowadzono wszelkie niezbędne remonty, konserwacje i wymiany instalacji. Dużym plusem mieszkania jest także to, że budynek w którym się znajduje posiada przepięknie zadbane, pełne zieleni podwórko z ławkami.

Czynsz 2400 zl + opłaty za zużycie mediów.
Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Bez zwierząt.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).